21 Mart 2015 Cumartesi

İŞTE O YAZININ YORUMU

TÜRK İMPARATORLUĞU'NUN YIKILIŞINA DAİR KEHANETLER / AYTUNÇ ALTINDAL

ARALARA MAVİ RENKLE YAZDIK İNŞALLAH(AYTUNÇ ALTINDAL,Tapınakçılar tarafından şehit edilmiştir.Allah Rahmet Eylesin.)

İŞTE O YAZI

Araştırmacı-Yazar Aytunç Altındal, “Türk İmparatorluğu'nun Yıkılışına Dair Kehanetler” adlı kitapta yer alan “Türkiye'nin 11'inci liderinin adı 11 harfli” cümlesinin Abdullah Gül'e işaret ettiğini belirtti ve ekledi: “Kehanetlere göre bu cumhurbaşkanı döneminde Türkiye devasa bir sarsıntı geçirecek”

Bugüne kadar 19 kitap yazan Araştırmacı-Yazar Aytunç Altındal'ın Destek Yayınları'ndan çıkan son kitabı “Türk İmparatorluğu'nun Yıkılışına Dair Kehanetlerde gündemi sallayacak açıklamalar var. Kitap metnini Bizanslı Tarihçi Laonicus Chalcondlyles'in yazdığını, yorumcusunun Fransız Blaise de Vigenere, yayıncısının ise Thomas Artus olduğunu belirten Altındal, kitapta Türkiye Cumhuriyeti'nin 11'inci Cumhurbaşkanının kim olacağı ve Türkiye'nin geleceğine yönelik öngörülerin bulunduğuna dikkat çekti.

Gerçekleşmiş kehanetlerinden biri, Mustafa Kemal Atatürk'ün yeni Türk devletinin kurucusu olması sıfatını kazanması olan yüzyıllar öncesinin kâhinlerine göre, yeni cumhurbaşkanının ad ve soyadındaki harflerin toplam sayısı 11. Bu da Abdullah Gül olarak yorumlanıyor. Ayrıca devlet, bu cumhurbaşkanı ile çok büyük sıkıntılar yaşayacak. Kehanetlere göre bu durum Batılı devletlerin işine yarayacak.

YAZI ABDULLAH GÜL CUMHURBAŞKANI SEÇİLMEDEN ÖNCE YAZILMIŞ. 

17 kehanet

Öncelikle “Türk İmparatorluğu'nun Yıkılışına Dair Kehanetler” adlı kitaptaki kehanetler 

‘Osmanlı içeriden çökecek'

EVET OSMANLI İÇERİDEN ÇÖKTÜ, SON DARBE DE YEMEN,TRABLUSGARB,BALKAN SAVAŞLARI VE I.DÜNYA SAVAŞI İLE DIŞARIDAN VURULDU.AMA OSMANLI İÇERİDEN SADECE MADDİ ANLAMDA ÇÖKMEDİ,MANEVİ OLARAK DA ÇÖKMÜŞTÜ. MADDİ OLARAK BİLİM VE TEKNOLOJİDE BATININ GERİSİNDE KALMIŞ, MANEVİ OLARAK İSE KURAN'DAN UZAKLAŞILMIŞTI.KURAN'IN HERKES TARAFINDAN OKUNUP ANLAŞILMASI SON DÖNEM OSMANLI PADİŞAHLARININ DA İŞİNE GELMEMİŞTİ.

Kitabın içinde kehanet olarak yer alan ama gerçekleşen olaylar var mı peki?
Tabii ki. Kitaptaki öngörülere göre; “Fatih Sultan Mehmet'ten sonraki 16'ncı padişah döneminde Osmanlı Devleti içeriden çökmeye başlayacak ve padişahı kendi tebasından biri devirecektir” deniliyor. Fatih Sultan Mehmet'ten sonraki 16'ıncı padişah 3. Ahmet'tir. 29 Eylül 1930'da-kitabın yayınlanmasından tam 100 yıl sonra-Arnavut ve Hristiyan asıllı yeniçeri Patrona Halil tarafından tahttan indirilip yok ediliyor ve Osmanlı'nın çöküşü de böyle başlıyor.

FATİH'DEN SONRAKİ 16.PADİŞAH III.AHMET'TİR.BU KISIM YORUMCULARIMIZDAN ALPER ALPER'İN UYARASI İLE DÜZELTİLDİ.TEŞEKKÜR EDİYORUZ. 

Türkiye Cumhuriyeti devletiyle ilgili kehanetler ne zaman başlıyor?

Kehanetlerden biri Mustafa Kemal Atatürk'ü işaret ediyor. Kitapta, “Türk İmparatorluğu, 1920'de çökecektir” deniliyor. Gerçekten de 1920'de TBMM kurulunca Osmanlı Devleti yok edilmiş sayılmakta. Bununla da bitmiyor. “Osmanlı'nın çöküş döneminde kendisi Hristiyan topraklarında yetişen ama Müslüman olan bir prens ve başkomutan ortaya çıkacak.

KASTEDİLEN OSMANLININ ÇÖKMESİ OLUP TÜRK DEVLETİ İLELEBET DEVAM EDECEKTİR.TBMM AÇILIP CUMHURİYETİN KURULMASI İLE DE BU İSPAT EDİLMİŞTİR.HRİSTİYAN TOPRAKLARINDA YETİŞEN MÜSLÜMAN PRENS CÜMLESİNE DİKKAT! ÇÜNKÜ KAFİR KAHİNLER ATATÜRK İÇİN MÜSLÜMAN PRENS YANİ "MÜSLÜMAN" DİYORLAR. 

Ancak Hristiyanlar tarafından hiç dikkate alınmayan bu başkomutan, Türk devletini yeniden kuracak ve Batı'ya yönlendirecektir” öngörüsü yapılmıştır. Bu kişi, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'tür.

BU CÜMLE EKLEME BİR CÜMLE OLMUŞ. SADECE BATIYA YÖNLENDİRECEK KELİMESİ BATI REFORMLARINI KENDİ ÜLKESİNE KENDİ KURALLARI İLE TATBİK EDECEK OLSAYDI DAHA DOĞRU OLURDU.ÇÜNKÜ ATATÜRK İLİM VE FENİN BATIDAN ALINMASINI İSTEDİ. TÜRKLERİN HRİSTİYAN OLMASINI DEĞİL.

‘Prensliklerin birleşmesi'

Kitapta son dönemde “11'inci cumhurbaşkanı kim olacak” sorusunun cevabı da saklıymış. Yeni cumhurbaşkanı hangi özelliklere sahip?

Kehanete göre, Türk İmparatorluğu'nun başına geçecek 11'inci kişinin adında 11 harf var. Çok ilginçtir ki, Abdullah Gül'ün ad ve soyadındaki harflerin toplamı da 11.

Peki, 11. Cumhurbaşkanı Türkiye'si nasıl olacak?

Kitapta “11'inci Prens döneminde Türk devleti, büyük bir sarsıntı yaşayıp yıkılma noktasına gelecektir” öngörüsü var. 

Ayrıca “Hristiyan Prensliklerin birleşmesi, Türk imparatorluğunun sonunu getirecektir” deniliyor. Bu da benim yorumumca AB'dir.

Bu kehanet son mu? Türkiye'nin geleceği nasıl şekillenecek?
Maalesef kâhinler, Türk İmparatorluğunun 11'inci Prensinden sonra Türk devleti yok kabul etmiş. Türkiye ile ilgili kehanetler burada bitiyor. Bu sonuç, çok ciddiye alınmalı.

"Türk İmparatorluğunun Çöküşü"ne dair kehanetleri de kapsayan Laonicus Chalcondyles'in "Kehanetler Kitabı" Aytunç Altındal tarafından yayımlandı.

Altındal, kitabın önsözünde, geleceği Tanrı'dan başka hiç kimsenin bilemeyeceğini, ancak, "kehanetlerin birer öngörü olarak değerlendirilmesi gerektiğini söylüyor. 

1425 yılında doğup yaklaşık 1490 yılına kadar yaşamış ve hayatının bir bölümünü Konstantinopolis’te (İstanbul) geçirmiş olan Atinalı tarihçi yazarın kitabında yer alan ve gerçekleşen kehanetlerden bazıları şöyle:

* Katolik Kilisesi ile İstanbul'daki Ortodoks Kilisesi kardeşçe kucaklaşacaklardır. Bu kucaklaşma, aynı ifadelerle Kasım 2006'da gerçekleşmiştir.

* Fatih'ten sonraki 16. padişah döneminde, Osmanlı içerden çökmeye başlayacak ve padişah kendi adamlarınca devrilecektir. 16. padişah III. Ahmet'tir ve Eylül 1730'da Patrona Halil'in başlattığı isyandan sonra yok edilmiştir; kehanet yerini bulmuştur.

* Bu dönemde, Tatar Hanı Osmanlı'ya yardım etmeyecektir. Bu da gerçekleşmiştir.

* "Üç kez üç yüz yıl ve bir de yirmilik" tarihinde Osmanlı Devleti yok olacaktır. Gerçekten de Türkiye Cumhuriyeti 1920'de kurulmuştur.

Kehanet gerçekleşti

* İstanbul'u ele geçirecek olan padişahın adı ile teslim edecek olanın adı aynı olacaktır. Her ikisinin adı da "Mehmet"ti. Kehanet doğru çıkmıştır.

* Çok hızlı davranan bir Müslüman prens, Hıristiyanlara fark ettirmeden, Türk Devleti'ni yeniden kuracaktır. Bu prens Atatürk'tür ve kehanet gerçekleşmiştir.

HRİSTİYANLARA FARK ETTİRMEDEN CÜMLESİ TAM ONİKİDEN VURAN BİR CÜMLE OLMUŞ.ÇÜNKÜ KAHİN BURADA TÜRKİYE DEVLETİ'NİN GİZLİDEN TAM MİLLİ BİR DEVLET OLARAK KURULDUĞUNU TUTTURMUŞ. TIPKI ERBAKAN DAHA BAŞBAKAN OLMADAN ÖNCE ASTROLOGLARIN "DÜNYANIN DÜZENİNİ DEĞİŞTİRECEK ÜÇ BEŞ KİŞİ VAR DÜNYADA. BUNLARDAN BİRİ DE TÜRKİYE'DE O KİŞİ DE ERBAKAN'DIR" DEDİKLERİ GİBİ.MADDİ GELİŞMELERE DEĞİL ASLA BAKMIŞ.

Gelelim kehanete göre, diğer olacaklara veya Altındal'ın deyimiyle, "öngörü"lere:

* İstanbul'un camileri ve Ayasofya üzerinde haçlar dikilecektir. Bu haçlar, saplanacağı yere silahlı ellerle saplanacaktır. Bu muhteşem şehrin yıkımı gelecektir. Yıkım, sadece orada yaşayanlar sevdiği dini değiştirirse duracak ve şehir lanetten kurtulacaktır.

BURADA KASTEDİLEN ÜÇ AY SÜRECEK RUS İŞGALİDİR ALLAHU ALEM.YIKIM OLACAĞI YIKIMIN SADECE MÜSLÜMANLAR HRİSTİYAN OLUNCA DURACAĞI SAFSATADIR.İSTANBUL KIYAMETE KADAR İSLAM KALACAK İNŞALLAH.

* Yıkım adaletsizliklerin en kötülerinin gerçekleştiği bir dönemin ardından olacaktır. Tüm Doğu ülkeleri de Hıristiyanlarca fethedilecektir. Böylece, ölü yaşayan, soyulmuş ve felç olmuş bir yönetim sona erecektir.

Tesadüf o ki...

* Önce, Müslüman şeriatı artacaktır. Eğer yedinci seneye kadar kaldırılmazsa, on ikinci seneye kadar buranın hâkimi olacaktır. Sonra, Hıristiyan silahlarıyla bir tutsaklık dönemi gelecektir.

BU KISIM ALİMLERİN İFŞAATLARINDA DA GEÇMEKTEDİR.YEDİ VE ON İKİ SENE İLE AKP Yİ İŞARET ETMİŞLERDİR.YEDİNCİ SENESİNDE DARBE GİRİŞİMLERİ, ON İKİNCİ SENESİNDE SANDIK DENİLİYOR.TUTSAKLIK DÖNEMİ İSE ORTADOĞU'YA HAÇLI SEFERİNİ İŞARET EDİYOR.TABİ BU KEHANETE GÖRE DEĞİL HADİS YORUMLARINA GÖRE.BU MANADA KAFİRİN BU KEHANETİ DE UYUMLU. 

* Türklerin başına geçecek 11. devlet adamı, ülkenin bekasını belirleyecektir. Tesadüf o ki, yakında 11. cumhurbaşkanımızı seçeceğiz.

11.CUMHURBAŞKANI ÜLKENİN BEKASINI BELİRLEYEMEDİ.İSLAM BANKASINA YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE RAZI OLDU.ANCAK BURAYA DİKKAT: KAHİNİN DEDİĞİ 11.CUMHURBAŞKANI SONUNCU OLACAK CÜMLESİ BİR MANADA DOĞRUDUR.ŞÖYLE Kİ: 11 CUMHURBAŞKANININ TAMAMI TBMM TARAFINDAN SEÇİLMİŞ 12.Cİ CUMHURBAŞKANI İSE HALK TARAFINDAN SEÇİLMİŞTİR.ÖNCEKİ CUMHURBAŞKANLARI SADECE ANAYASANIN VERDİĞİ YETKİ İLE CUMHURBAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YETKİLERİNİN DE BİR KISMINI KULLANMAYARAK AYNI STATÜDE İFA EDERLERKEN 12.CUMHURBAŞKANI ÇOK FARKLI BİR STATÜDE ADETA HEM BAŞBAKANIN HEM DE CUMHURBAŞKANIN YETKİSİNİ KULLANARAK BİR NEVİ SUPER BAŞBAKAN GÖREVİ İFA ETMEKTEDİR. İŞTE BU MANADA ABDULLAH GÜL ESKİ STATÜDEKİ CUMHURBAŞKANLARININ SONUNCUSUDUR. VE KEHANET DOĞRUDUR. AMA TÜRKİYE'NİN BU YENİ STATÜ İLE YIKILACAĞI KEHANETİ YİNE SALLAMADIR.TIPKI OSMANLININ YIKILMASI İLE TÜRK DEVLETİNİN YIKILACAĞI KEHANETİ GİBİDİR.TÜRK MİLLETİ DEVLET KURMAYA ALIŞIK BİR MİLLETTİR,BİRİ YIKILDIĞI GÜN YENİSİNİ DE KURMAYA EHİLDİR.ÜSTELİK KURDUĞU HER YENİ DEVLET ÖNCEKİNDEN DE ÇOK DAHA MODERN VE GÜÇLÜ OLMUŞTUR. 15 LİKLER İLE GEÇİRMEDİĞİMİZ VE "ÇANAKKALE GEÇİLMEZ" YAZDIĞIMIZ O BOĞAZI BUGÜN DÜNYANIN EN GÜÇLÜ ORDULARINDAN BİRİ OLAN KAHRAMAN ORDUMUZA KARŞI GEÇEBİLECEK GÜÇ VAR MI? YOK ELHAMDÜLİLLAH.

Hıristiyan âlemi bu yüzyılı değişim yüzyılı olarak görüyor ve İslam üzerindeki oyunları artırıyor. Bu uğurda, İslami yönetimlerin kullanılması da söz konusu olabilir.
Kehanetler, çoğu zaman sonradan yorumlanır ama devlet büyüklerinin ağzından duyduğumuz, "Türkiye Cumhuriyeti'nin her zamankinden çok tehlike altında olduğu" görüşlerini de yok sayamayız.

VE MUHYİDDİN İBNÜL ARABİ’NİN ATATÜRK İLE İLGİLİ İFŞAATI

Muhyiddin Arabi’nin gelecekle ilgili yazdığı bir kitabında, büyük ihtimalle Atatürk’ü kastettiği anlaşılmaktadır:

“Devleti Aliyye yıkılacak. Batıdan uzun boylu,mavi gözlü bir adam gelecek.
Baktığı zaman karşısındaki insanı eritecek. Serbest Fırka kuracak.

ASLINDA MÜHYİDDİN ARABİ'NİN BİZZAT KENDİSİ DE "BATIDAN GELMİŞ, UZUN BOYLU, MAVİ GÖZLÜ BİR ADAMDI."

Adına da Serbest Cumhuriyet denilecek.
Dünyaya milletini tanıtacak ve 15 sene hükümdarlık sürecek”

İşin enteresan diğer bir özelliği de Muhyiddin Arabinin kasidesinin baş harflerinin birleşimiyle “ANKARA” sözcüğünü oluşturması.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.